Zprávy a zajímavosti

II. ročník soutěže domácích vařičů – Litomyšlský korbel

Článek i s fotkami naleznete ZDE !!!

zdroj: Elektronický časopis Pivař. Podmínky k odběru celého časopisu Pivař naleznete ZDE.

BEDŘICHOVA JEDENÁCTKA SLAVILA ÚSPĚCH NA SLAVNOSTECH PIVA V TÁBOŘE

Ve dnech 16. – 21. února 2015 se konaly XXV. Reprezentační slavnosti piva v Táboře.
Odborná část – degustace jednotlivých značek a druhů – probíhala v nově zrekonstruovaném centru Congress a Wellness hotelu Dvořák.
Veřejná část – slavnostní předání cen, doprovodný program a prodej piv z různých zemí – probíhala v Hotelu Palcát.
Naše BEDŘICHOVA JEDENÁCTKA SVĚTLÁ slavila velký úspěch, získala první místo, čili ZLATOU PIVNÍ PEČEŤ v kategorii Světlý ležák z minipivovaru.
BEDŘICHOVA JEDENÁCTKA POLOTMAVÁ šla úspěšně všemi koly ve šlépějích své světlé kamarádky a skoro se jí podařilo dosáhnout stejného úspěchu. Ve finále kategorie polotmavý ležák z minipivovaru obsadila KRÁSNÉ ŠESTÉ MÍSTO.

V  HLAVNÍ  SOUTĚŽI, kam se mohli přihlásit pouze vítězové jednotlivých kategorií a kterou hodnotili známé osobnosti či novináři, se naše BEDŘICHOVA JEDENÁCTKA SVĚTLÁ umístila na krásném ČTVRTÉM MÍSTĚ.

Podrobný seznam výherců naleznete zde.

 

BEDŘICHOVA JEDENÁCTKA NA KONCERTU DĚDOVÝCH BLECH VE VYSOKÉ MÝTĚ

V sobotu 24. ledna pokřtila vysokomýtská kapela Dědovy blechy nové CD s názvem „Z asfaltového údolí“. Samotný koncert navštívilo bezmála 200 lidí, kteří si mohli vychutnat předskokany Votom potom a následně prodloužený set Dědových blech. Bleší koncert obohatili hosté, kteří za 10 let prošli kapelou, a jmenovitě vystoupili: Krisa – zpěv, Áňa – zpěv, Íťa – kontrabas/baskytara a Láďa – foukačka. Jedním z lákadel koncertu bylo i prvních 100 piv zdarma, které poskytl minipivovar Veselka Litomyšl. Toto skvělé pivo, světlý Bedřich 11°, se pak točilo po celý večer. Více o Dědových blechách najdete na: http://bandzone.cz/dedovyblechy

OSLAVA  PRVNÍHO  VÝROČÍ  LITOMYŠLSKÉHO  PIVA

BEDŘICHOVA JEDENÁCTKA VYHRÁLA SOUTĚŽ REGIONÁLNÍ POTRAVINA ROKU 2014

ZPRÁVA Z KOTLÍKOVÝCH GULÁŠŮ – KVĚTEN 2014

BEDŘÍŠEK NA SLAVNOSTECH PIVA V TÁBOŘE

BEDŘICHOVA JEDENÁCTKA NA OSLAVÁCH 190. VÝROČÍ OD NAROZENÍ BEDŘICHA SMETANY