Bedřichova jedenáctka slaví úspěch

LITOMYŠLSKÉ PIVO A ZÍSKANÁ OCENĚNÍ V ROCE 2020

Jistě jste již slyšeli o pojmech Regionální potravina či MLS Pardubického kraje. Jedná se o soutěže, ve kterých se uděluje jejich značka nejkvalitnějším zemědělským nebo potravinářským výrobkům, které zvítězí v krajských soutěžích. Projekty mají za cíl podpořit domácí producenty lokálních potravin a motivovat zákazníky k jejich vyhledávání na pultech obchodů, na farmářských trzích či přímo u výrobců. Bedřichova jedenáctka polotmavá získala v letošním roce ocenění hned v obou soutěžích.

Náš pivovar vznikl v roce 2013, to znamená, že pro Vás vaříme pivo již sedmým rokem. Současná situace je sice nepříznivá, ale to nám nebrání v tom, abychom stále připravovali kvalitní a čerstvé pivo pro naše věrné zákazníky.

Letos opět nabízíme ve skleněných dvoulitrových lahvích náš vánoční světlý patnáctistupňový speciál a tmavou třináctku s meduňkou a citrónovou kůrou.

Objednávky provádějte přímo v restauraci (výdejní okénko každý den od 11:00 do 17:00 hod) nebo na tel. 776 88 77 19

Vhodné tipy na vánoční dárky naleznete na našem facebooku https://www.facebook.com/Veselkalitomysl a webových stránkách http://litomysl-veselka.cz/.

Děkujeme za Vaši přízeň i v této nelehké době.

Minipivovar Veselka Litomyšl